Veršelių automatinė girdykla Alma Pro

Automatinė veršelių girdykla Alma Pro sukurta kaip aukščiausios klasės modelis mažiems, vidutiniams ir  didesniems ūkiams. Tai yra vienintelis uždaro ciklo modelis. Siurbimo žarnos, maišymo dubuo, nenugriebto pieno šilumokaitis ir t.t. gali būti valomi visiškai automatiškai.
Uždaro ciklo sistema reiškia, kad pienas iš čiulptuko bėga visuomet tinkamos temperatūros. Alma Pro girdykloje galima injekuoti miltelinius ir skystus veterinarinius preparatus tiesiai į liniją.

Paspaudus mygtuką  tinkamos temperatūros pienas (pvz. lauko boksuose laikomiems veršeliams) greitai ir paprastai bėga iš pieno nutekėjimo čiaupo. Urban Alma Pro gali aptarnauti keturias stoteles po 25 veršelius t.y 100 veršelių.
Visi Urban maišymo dubenys yra su šildymo sistema – net ir bazinėse komplektacijose. Alma Pro turi elektra šildomą maišymo dubenį. Tai reiškia, kad mišinio konteineryje visada yra pastovi temperatūra.
Visos Urban automatinių veršelių girdyklų metalinės dalys yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. Jie lengviau valomi ir yra ilgaamžiai. Tai Urban išskirtinumas. Nerūdijančio plieno dalys yra ypač svarbios girdyklose, nes jos yra arčiau išmatų, taigi yra stipriai veikiamos korozijos.
Visos Urban veršelių girdyklos tiksliai išmatuoja visą pieno likutį, kurio veršelis neišgėrė. Tai reiškia, kad ūkininkas gali iš karto pamatyti, kiek pieno veršelis neišgėrė.
Visos Urban kompiuteriu kontroliuojamos veršelių girdyklos turi automatinę konteinerių valymo sistemą šarminiais ir rūgštiniais plovikliais. Nerūdijančio plieno šilumokaitis ir pilnai automatinė (šarmų/rūgščių) valymo sistema yra pagrindas naudojant nenugriebtą pieną.
Kiekvienas veršelis turi savo individualų gėrimo greitį. Urban automatinė veršelių girdykla registruoja tai ir išsaugo šį rodiklį kiekvienam veršeliui. Aliarmo signalas įsijungia tik tada, kai veršelis nukrypsta nuo savo gėrimo greičio tam tikrose ribose. Tai padeda žymiai sumažinti klaidingų aliarmų skaičių.

Techniniai duomenys:

  • Vienas kompiuteris gali valdyti kelias girdyklas be kompiuterių
  • Girdykla gali būti pritaikoma bet kokiam tvartui
  • Automatinis girdyklos plovimas (šarmas/rūgštis)
  • Maišymo dubenėlis su šildytuvu. Mišinys išlieka šviežias ir šiltas
  • Girdykla turi specialią elektrolitų programą
  • Galima girdyti 100% pienu
  • Miltelinių ir skystų vaistų dozatorius
  • Automatinė kalibracija
  • Girdykla

 

Kontaktai

Verseliai.lt
Mob.: +370 650 95537
El.p.: jonas@verseliai.lt

Imones kodas: 304442321
PVM kodas: LT 100010650113
MB Vivospektras
Veiveriu g. 134-317
Kaunas

© 2011-2024 Automatinės veršelių girdyklos URBAN.